З любов'ю до сиру

Опубліковано: 18 Січня 2021

20 січня – всесвітній день сиру! Погодьтесь, це – чудовий привід розібратись в чому ж користь даного продукту.

Щороку в світі виготовляється більше сиру, ніж кави, чаю, какао-бобів і тютюну разом узятих. І не даремно. Той, хто вважає, що сир не заслуговує гідного місця в системі здорового харчування глибоко помиляється. В ньому багато білка, корисних жирів, кальцію, цинку та фосфору. Все вище назване, звичайно ж, не позбавляє сир великої калорійності, але ми впевнені, що помірне його вживання не спричинить жодних негативних наслідків.

Не всі сири однаково корисні – це факт. Але, із тисяч існуючих сортів, можна обрати хоча б кілька, які найоптимальніше підходять Вашому організму та способу життя.

  • Для контролю за вагою: козячий сир.

Навряд чи сир – це перший продукт, який спадає на думку, коли Ви ретельно стежите за своїм харчуванням і кількістю спожитих калорій. Але тільки не у випадку із сиром з козячого молока. По-перше, він суттєво дієтичніший, ніж інші. По-друге, козяче молоко підвищує рівень засвоєння заліза. Ще й кальцій, який міститься у ньому, значно ефективніше засвоюється, ніж той, що є у коров’ячому молоці.

Радимо звернути увагу на сири із козячого молока голландського бренду Landana. Тим більше, що їхній асортимент дійсно вражає – і з трюфелем, і з медом та чебрецем, і з волоським горіхом та інжиром та ще багато інших.

  • Для покращення травлення: сири із блакитною та білою пліснявою.

Сири, як відомо виробляються за допомогою додавання у молоко культур молочних бактерій, які «трансформують» природний цукор в молочну кислоту. Такі сири із пліснявою як Dorblu, Gorgonzola чи Cambozola зберігають значну кількість корисних бактерій, які покращують процес травлення.

  • Для насичення організму кальцієм: тверді витримані сири.

Скуштуйте голландські тверді сири бренду Prima Donna. 100 грамів такого сиру забезпечує організм половиною добової норми кальцію, який, в свою чергу, запобігає розвитку остеопорозу та навіть допомагає знизити вагу.

Про сири можна писати годинами. Але для чого довго писати, якщо можна куштувати?

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг