Топ-10 бюджетних вин

Опубліковано: 08 Грудня 2020

Сьогодні ми підготували для Вас рейтинг бюджетних винних бестселерів. Тому, зустрічайте гучними оплесками, топ-10 вин до 250 грн за пляшку.

Білі сухі та напівсухі:

Вино Kasaura Trebbiano d'Abruzzo DOC, 0.75 л

Італійське біле сухе вино з винограду сорту Треббіано. Володіє приємним солом’яним кольором та гармонійним ароматом польових трав і білих квітів. Його смак – свіжий та збалансований. Це вино прекрасно доповнить легкі салати та страви з білої риби.

Вино Toso Piemonte Cortese DOC, 0.75 л

Італійське біле сухе вино з винограду сорту Кортезе. Його колір – світлий жовто-солом’яний, а аромат соковитий та складний. Смак – з легкими фруктовими відтінками. Ідеальною гастрономічною парою до цього вина стануть страви з білого м'яса та риби, а також салати, морепродукти та фруктові десерти.

Вино Mc. Peterson Chardonnay, 0.75 л

Австралійське біле сухе вино із винограду сорту Шардоне, світло-солом'яного кольору з золотисто-медовими відблисками. Володіє звабливим ароматом з тонами дині та персика. Вирізняється насиченим смаком з фруктовими відтінками. Це вино чудово поєднується з рибою, салатами.

Вино Weinkrone Riesling, 0.75 л

Німецьке біле напівсухе вино із винограду сорту Рислінг. Володіє золотисто-солом'яним кольором та витонченим ароматом з відтінками зелених яблук, груш та мінеральних тонів. Вирізняється легким, освіжаючим смаком з пікантною кислинкою та довготривалим післясмаком. Це вино чудове в якості аперитиву, відмінно поєднується з морепродуктами, стравами з риби та пастою під вершковим соусом.

Білі солодкі та напівсолодкі:

Вино Dr. Zenzen Mosel Riesling, 0.75 л

Німецьке біле напівсолодке вино солом'яно-золотистого кольору, виготовлене з винограду сорту Рислінг. Володіє гармонійним ароматом з персиково-медовими відтінками та нюансами тропічних фруктів. Вирізняється збалансованим смаком з приємною солодкістю та довготривалим мінеральним післясмаком. Це вино відмінне в якості аперитиву, чудово поєднуватиметься з сирами, фруктами та салатами.

Червоні сухі та напівсухі:

Вино Le Rubinie Chianti DOCG, 0.75 л

Італійське червоне сухе вино гранатового кольору із винограду сорту Санджіовезе. Володіє свіжим, насиченим винним ароматом з нотками нестиглої вишні. Смак – сухий, трішки терпкий, з ягідними нюансами. Це вино відмінно поєднується з твердими сирами та стравами італійської кухні. 

Вино безалкогольне Dr. Zenzen Riesling, 0.75 л

Німецьке біле безалкогольне вино яскраво-жовтого кольору. Володіє привабливим ароматом з відтінками свіжих тропічних фруктів та ванільними нюансами. Вирізняється освіжаючим смаком з мінеральними тонами, фруктовими нотками та приємною кислотністю. Це безалкогольне вино чудово поєднується зі стравами з телятини, риби та птиці.

Вино Mc. Peterson Shiraz, 0.75 л

Австралійське червоне сухе вино гранатового кольору, виготовлене із сорту Шараз. Володіє гармонійним ароматом з нотками темних ягід та збалансованим смаком з пряними тонами. Це вино відмінно поєднується із смаженим чи приготованим на грилі м'ясом.

Вино Graça 28, 0.75 л

Португальське червоне сухе вино насиченого червоно-рубінового кольору. Володіє приємним ароматом з відтінками темних фруктів, спецій та збалансованим смаком з нотками чорної смородини, ожини і прянощів. Насолоджуйтесь цим вином, поєднуючи зі стравами з червоного м'яса чи сирами.

Червоні солодкі та напівсолодкі:

Вино Dr. Zenzen Dornfelder Lieblich, 0.75 л

Німецьке червоне напівсолодке вино рубінового кольору із винограду сорту Дорнфельдер. Володіє насиченим ароматом з відтінками вишні та червоних ягід. Вирізняється елегантним смаком з тонами червоних фруктів та тривалим післясмаком. Це вино ідеально поєднується з пастою Болоньєзе, запеченою качкою, піцою та витриманими сирами.