Святкуйте Новий Рік смачно!

Опубліковано: 17 Грудня 2020

/uploads/blog_12.png?1608198740991

Напередодні Нового Року ледь не кожен ставить собі запитання «Що ж приготувати на святковий стіл?». Так відбувається у всьому світі. І вимоги до меню у всіх ідентичні: щоб було смачно, естетично та «не за всі гроші».

2021-й – Рік Білого Металевого Бика. Він  досить консервативна в гастрономічних уподобаннях тварина. Це варто врахувати при виборі страв. Тому звертаємо увагу, що символу року точно сподобається велика кількість зелені та свіжих овочів і фруктів на столі. Допустимим вважається й м’ясо. Але лише не яловичина. 

Сирні нарізки – своєрідний спосіб подякувати за все хороше Щуру – символу року, що минає. Сир повинен бути різноманітним. Радимо звернути увагу на німецький сир із блакитною пліснявою Dorblu, а також на сири голландського бренду Landana – із коров’ячого, козячого чи овечого молока, із пліснявою чи без неї, із різноманітними додатками – від томатів до трюфелів.

Окрім сирної, зверніть увагу також і на м’ясну нарізку. Обирайте делікатеси із свинини, оскільки, як ми вже зазначали, господар року не оцінить наявність на столі телятини чи яловичини. До прикладу, чудово меню урізноманітнить іспанський хамон бренду Duriber.

Основний критерій при виборі алкоголю – щоб він Вам смакував. Тому, якщо Ви прихильник традицій – обирайте ігристі вина. Наприклад, просекко із сонячної Італії від відомого бренду Valdo. Якщо ж Ви поціновувач міцного алкоголю, то радимо обирати преміум-віскі з Канади Black Velvet або Ashanti – ароматний та насичений гватемальський ром з гібіскусом, імбирем та спеціями.

Якщо ж Ви, з певних причин, не вживаєте алкоголь – і для Вас є пропозиція. Безалкогольне німецьке вино Dr.Zenzen або ігристе Fiorelli Fragolino Alcohol Free – 100% смаку, 0% алкоголю.

З eat&drink святкуйте Новий Рік смачно!