Про ігристі вина

Опубліковано: 12 Березня 2021

Чому не все ігристе вино це шампанське? Чим шампанське відрізняється від просекко чи кави? 

Ігристе вино один із найелегантніших та найвишуканіших алкогольних напоїв. Саме це вино створює святкову атмосферу та задає тон вечіркам. Насичений смак, шипуча основа і тонкий аромат роблять ігристе вино незамінним на кожному святі.

Багато людей досі називають всі ігристі вина “шампанським”, а це помилка. Ігристе вино має окрему класифікацію, що залежить від методу та місця виробництва напою.

Є декілька способів створення ігристого вина:

Класичний метод (традиційний метод / метод Шампенуа)

Існує відоме твердження: “Кожне шампанське це ігристе, але не кожне ігристе це шампанське”. Шампанським називають тільки те вино, яке створили у французькому регіоні Шампань.

При застосуванні цього методу, спершу готують вино, яке стане базою для майбутнього ігристого. Після чого, його розливають в пляшки, додають цукровий сироп (тиражний лікер), дріжджі та закорковують, щоб відбулася, так звана, повторна ферментація. Вино витримується на дріжджовому осаді: дріжджі “з'їдають” цукор, утворюється вуглекислий газ і, після цього, дріжджі випадають в осад.

В Шампані (виноробний регіон Франції) це вино називають Шампанським (Champagne), в інших регіонах Франції Креман (Crémant), в Іспанії воно має назву Кава (Cava), а в Італії Франчакорта (Franciacorta).

Метод Шарма (Charmat) (акратофорний метод)

Шарм Мартінотті відомий італійський енолог, який винайшов акратофорний метод. Його назва походить від слова “акротофор” (нержавіючий чан, об’ємом десятків тисяч літрів призначений для витримки вина). Основу ігристого вина заливають у великий чан, після чого також додають тиражний лікер. 

Основна відмінність вин, які виготовляються методом Шарма, від тих, які створюються класичним методом ферментація відбувається саме у чанах, а не у пляшках.

Цей метод є одним з найпопулярніших в Італії, де його і винайшли. Італійські ігристі вина швидко створили гідну конкуренцію традиційному шампанському. За ознакою «газації» вони поділяються на Спуманте (Spumante) дуже пінне, та Фрізанте (Frizzante) менш пінне вино. Відомі приклади такого вина Просеко (Prosecco) та Асті (Asti). Якість цих напоїв мало чим поступається французьким аналогам, проте італійське ігристе вино доступніше, бо його ціна демократичніша.

Іскристі вина

Це найпростіший метод виготовлення напою з бульбашками. До вина додають цукровий сироп та наповнюють пляшки двоокисом вуглецю. Тобто, цей метод базується на штучному насиченні вина газом. Цінова політика таких напоїв не буде дуже високою, через досить простий процес створення “іскристого” вина.

 Як обирати ігристе вино?

При виборі ігристого вина варто звернути увагу на розмір та кількість бульбашок. Якщо ви бачите багато маленьких бульбашок вино якісне. При штучному газуванні вина бульбашки будуть значно більшими, ніж при природній ферментації.

Вагомим чинником у виборі вина є цукор. За вмістом цукру, ігристі вина поділяють на:

Брют

Екстрасухе

Сухе

Напівсухе

Напівсолодке

Солодке

Якщо вам кортить поринути у світ освіжаючого та смачного вина, обирайте “своє” та не чекайте слушного моменту! Адже з ігристим, кожен день свято!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг