LANDANA JERSEY

Опубліковано: 04 Червня 2021

Вам знайомий бренд Landana? Цей виробник відомий своїми оригінальними та надзвичайно смачними сирами, більшість з яких  безлактозні. Однак, це ще не все! Серед різноманіття вибору, який пропонує компанія, виділяються також сири Джерсі, особливістю яких є те, що вони виготовлені з молока корів однойменної породи. У Нідерландах таких налічується всього лише близько 4000 голів (в порівнянні з понад 750000 решти корів).

Але звідки ж взялися ці особливі корови і чому саме сир з їхнього молока вартий Вашої уваги?

ВОНИ БУЛИ СТВОРЕНІ ДЛЯ ЦЬОГО 

1789 р. на острові Джерсі, в Англії, місцевим фермерам захотілося «винайти» особливу корівку. Таку, аби молока давала багато, і те було жирне, смачне й корисне. Їм пощастило. Експерименти зі схрещуванням британської та нормандської худоби закінчилися успіхом — рудими ніжними корівками, що давали жирне та вітамінне молоко. 

ЧИМ ОСОБЛИВЕ ЦЕ МОЛОКО

Молоко корів Джерсі користується популярністю майже у всьому світі завдяки своєму вершковому, м’якому та приємному смаку. До того ж, Джерсі дають найбільший об’єм молока, в порівнянні з іншими коровами. Це подобається і фермерам, і поціновувачам. 

КОРОВИ, ЯКИМ ПОЩАСТИЛО 

Щоб досягти таких високих результатів корови Джерсі пасуться на м’якій траві 10 годин на день, 180 днів на рік, та мають збалансовану дієту. Між пасовищними та доїльними періодами вони можуть прилягти на м’які матраци у стійлах і насолодитись масажем спеціальними щітками під класичну музику. Як результат, ці корови не лише виробляють молоко високої якості, а й живуть довше.

СИР, ЩО ВАРТИЙ ВАШОЇ УВАГИ

Отже, отримавши високоякісне молоко, фермерам вдається досягти таких же неймовірних результатів і у виробництві сиру Гауда Джерсі (Mild, Mature, Old)! У них неповторний аромат, насичений смак, знежирена структура без лактози та глютену. До речі, у 2017 році Landana Jersey Matured отримала бронзу на Global Cheese Awards (Англія).

Сири Джерсі — це не просто гарна історія. Це дійсно якісний продукт з особливим смаком, який справді вирізняється серед інших.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг