Ігристе для тих, хто любить життя

Опубліковано: 19 Березня 2021

/uploads/blog_berezen-8-1.png?1616150975778

Floral Edition Rose Brut від бренду Valdo – італійське ігристе сухе вино з ніжним рожевим кольором і неповторною індивідуальністю.

Valdo Floral Edition Brut розкривається витонченими ароматами рожевих квітів, полуниці, соковитого жовтого яблука з легкими цитрусовими відтінками. Його смак ніжний та освіжаючий, з відчутними нюансами цитрусових, черешні, аличі та легких червоних ягід.

На перший погляд, Floral Edition привертає увагу своїм яскравим дизайном, автором якого є італійський художник Фабріціо Склаві. Свій витвір митець присвятив “Тим, хто любить життя”! Комплексна робота виноробів та художника допомогла вийти у світ прекрасному напою, якому немає аналогів.

Особливий ніжний аромат та живий смак вина створюють незвичайний теруар та виноград Нерелло Маскалезе.

Важливою умовою виробництва вина є обов’язковий збір врожаю у перші тижні вересня. Після чого, виноград доставляють на виноробню з різних районів Вальдоббіадене. Ідеальні умови для створення унікального ігристого рожевого вина – це середземноморський клімат та глиняно–вапнякові ґрунти, висота яких сягає 100–300 метрів над рівнем моря. Найчастіше, з Нерелло Маскалезе виготовляють червоні вина. Але Valdo вирішили створити щось нове та інтригуюче.

Valdo Floral Edition Brut гарно смакує в якості аперитиву. Проте, щоб підкреслити смак цього ігристого, спробуйте у поєднанні з легкими фруктовими салатами, морепродуктами, стравами з білого м’яса або риби. Найкраще смакує охолодженим до 6–8°С.

Якщо ви бажаєте спробувати щось особливе, ароматне та ніжне, Valdo Floral Edition Brut – це найкращий вибір!

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг