eat&drink - мережа маркетів алкоголю та делікатесів

Опубліковано: 30 Листопада 2020

Давайте знайомитись!

Ми – мережа маркетів алкоголю та делікатесів eat&drink. Але ми – не просто «ще один такий магазин». Ми – особливі. І скромні:)

Ми щиро раді Вас бачити. Завжди зустрінемо Вас з посмішкою, запропонуємо допомогу, або, залишимо в спокої, якщо Ви її не потребуєте. З радістю допоможемо Вам підібрати асортимент під настрій чи подію. Для гучного святкування чи приємного вечора наодинці з собою-коханим.

Ви – не покупці, Ви – гості. І Ви не просто заходите щось придбати, Ви – головна наша цінність.

І, наша робота – це філософія. Нам НЕ БАЙДУЖЕ:

  • що їсти, пити та купувати. Тому асортимент магазину можна і потрібно дегустувати. Тільки після цього Ви будете впевнені в вірності свого вибору.
  • що робитимуть Ваші діти, поки Ви обираєте. Тому в кожному магазині є дитяча зона. А ще ми – дружні до Ваших домашніх улюбленців. І завжди раді їх бачити).
  • що відбувається з нашим містом. Тому ми дбаємо про довкілля і приймаємо порожні пляшки від алкоголю, надаючи Вам 5% знижку на наступну покупку в нашій мережі.
  • який бюджет Ви витрачаєте на великі святкування. Тому в маркетах діють гуртові ціни на алкоголь власного імпорту, при покупці від 6 пляшок.
  • на Ваші бажання. Тому, якщо Ви не хочете виходити з дому за покупками – у нас діє доставка до дверей.
  • що ви думаєте про нас. Тому всі канали зв'язку з нами відкриті. Ви можете отримати контакти директора мережі в будь-якому магазині. Або залишити для нього скаргу/пропозицію і бути впевненим, що Ваш відгук не залишиться без відповіді.

І ще одне, НАМ БАЙДУЖЕ з яким настроєм Ви прийшли в маркет, але нам не байдуже з яким настроєм Ви з нього вийшли. Тому, ми робимо все для того, щоб стати Вашим улюбленим маркетом!