Блакитне золото – DorBlu

Опубліковано: 26 Лютого 2021

/uploads/blog_25lutij.png?1614351511671

Завдяки вираженому смаку та інтенсивному аромату цей вид сиру завоював прихильність мільйонів гурманів у всьому світі.

Колись Дорблю був єдиним сиром з блакитною пліснявою на ринку. Зараз асортимент значно розширився, але цей німецький сир  залишається фаворитом багатьох. Він ідеально смакує з фруктами, горіхами та винами – тихими та ігристими.

Загалом сири з пліснявою, залежно від смаку та способу приготування, розділяють на 3 групи: сири з білою пліснявою (сир Камамбер, сир Брі), з блакитною або зелено-блакитною (сир Рокфор, Дорблю, Горгонзола), м’які сири (Ліваро).

Один із найвідоміших у світі виробників сиру з блакитною пліснявою – німецький бренд Kaserei. Обов’язково спробуйте DorBlu Grand Noir або DorBlu Classic від Kaserei.

Kaserei DorBlu Grand Noir – це преміальний сир з пліснявою. Має ніжну кремоподібну консистенцію та прожилки блакитної плісняви. Терпкий аромат, помірно солений пікантний смак сподобається усім гурманам. Особливо смакуватиме у поєднанні з ігристим.

Kaserei DorBlu Classic та Kaserei DorBlu Classic фасовка – сир кремового кольору з прожилками блакитної плісняви, який має яскравий аромат та пряний, помірно гострий смак.

Додайте пікантності своїй сирній тарілці або ж використовуйте як яскравий смаковий компонент у приготуванні соусу чи супу.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг